Post Featured Image

Вікторія Талашкевич стала майстер-тренеркою Академії жіночого лідерства

«Академія жіночого лідерства» стартувала днями у Києві – відбувся перший етап підготовки тренерок, які у новому році і протягом трьох наступних років будуть проводити тренінги у рамках Академії у семи цільових областях Програми DOBRE, у тому числі на Кіровоградщині.

Різноманітні навчальні модулі у рамках тренінгу для тренерок Академії Жіночого Лідерства у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та

ефективність (DOBRE)» читали досвідчені експерти та експертки, запрошені Українським Жіночим Фондом. У тому числі – координаторка Прес-клубу реформ із Кропивницького Вікторія Талашкевич.

- Мій блок називався «Комунікаційні стратегії та робота зі ЗМІ», і ми говорили про комунікаційні цілі, цільову аудиторію, комунікаційні канали, а також відео як потужний інструмент донесення інформації, - розповідає Вікторія Талашкевич. За її словами, було приємно бачити серед тренерок, які проходили навчання, як знайомі обличчя, так і нових активісток, котрі цікаво і новітньо впроваджуватимуть запропоновані методики. 

«Академія жіночого лідерства» впроваджується в рамках програми USAID DOBRE завдяки співпраці Національного демократичного інституту, Українського жіночого фонду, Global Communities за підтримки USAID і має на меті розширити можливості жінок-лідерок з різних сфер та секторів діяльності, шляхом забезпечення їх новими знаннями та навичками, для кар’єрного зростання, отримання керівних посад у політичних партіях, урядових установах та громадських організаціях, а також для збільшення участі жінок у процесах прийняття рішень в своїх громадах.

На відкритті тренінгу Олеся Бондар, директорка Українського жіночого фонду (УЖФ) повідомила, що фонд у співпраці з Національним демократичним інститутом (NDI) вже досвід успішної реалізації “Академії жіночого лідерства” і саме тому особливу радість викликає той факт, що “Академія” отримала новий етап розвитку в рамках Програми DOBRE, оскільки під час реформи децентралізації відкриваються нові можливості для жінок, які на місцевому рівні завжди були активними.

Олена Єна, керівниця програми «Жінки-лідери» Національного демократичного інституту підкреслила, що жінки володіють достатніми знаннями і компетенціями, однак їм дуже часто бракує впевненості в собі, вони сумніваються, що мають достатньо знань і це їх дуже часто зупиняє від того, щоб братися до політичної участі, висуватися на посади в органах влади тощо. Академія жіночого лідерства покликана зменшити такі прояви і надати жінкам дієві інструменти для реалізації власного потенціалу в інтересах громад.

2 comments (Add your own)

1. wrote:
If you want to get a good deal from this paragraph then you have to apply such methods to your won website.

May 2, 2019 @ 21:29

2. wrote:
I like the helpful information you provide in your articles.

I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite certain I'll learn many new stuff right here!

Best of luck for the next! natalielise plenty of fish

July 24, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.