Post Featured Image

Діємо локально, змінюємо Малу Виску глобально!

Тренінг для школярів за програмою "Активні громадяни" Британської Ради в Україні пройшов днями у місті Мала Виска. Провела заняття чудова тренерка із багаторічним досвідом реалізації мистецьких та культурних проектів, координаторка мережі освітніх таборівок Media camp "Чистий простір" і фасилітатор програми "Активні громадяни" Прес-клубу реформ - Ірина Ткаченко.


Учасники тренінгу, який пройшов у дитячо-юнацькому центрі "Вись", ознайомилися із програмою Британської Ради, дізналися про можливості, які доступні для сучасної людини, щоб реалізувати свої ідеї. Навчальна програма поєдналася із виконанням практичних вправ та інтерактивних ігор, тому зустріч була не тільки пізнавальною, а й комунікативною. Діти із різних шкіл обмінювалися думками й обговорювали проекти, які можна реалізувати на території Маловисківської громади.


- Діємо локально, змінюємо глобально!, - нагадує організатор тренінгу Вікторія Румянцева, і дякує керівництву центру "Вись" за підтримку й адекватне ставлення до молодіжних ініціатив. Рівняємося на кращих, вчимося один в одного!

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.