Post Featured Image

Agroexpo-2018. Чого очікувати і які можливі сюрпризи?

Прес-конференція з нагоди відкриття у місті виставки "Agroexpo-2018" відбулася у Прес-клубі реформ. Спікерами виступили Павло Штутман, голова Ради Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», співорганізатор виставки та Ігор Глібко, генеральний директор організації-розпорядника виставки ТОВ «Украгроекспо».

Вони розповіли, що цього року виставка проходитиме під патронатом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства аграрної політики та продовольства України. Організатори виставки: Кіровоградська обласна державна адміністрація, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», ВГО «Українська асоціація аграрних інженерів».

VІ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки AGROEXPO-2018, яка триватиме з 26 по 29 вересня, пройде на рекордній для України площі. У цьому році площа виставкового комплексу зросла зі 119 100 м² до 125 000 м²: відкритий виставковий майданчик – 102 300 м², критий павільйон – 22 700 м². У критому павільйоні облаштовано новий вхід та нову зону реєстрації.Особливістю AGROEXPO є те, що новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна побачити не тільки на статичних експозиціях, а й безпосередньо в роботі в полі. Кожного дня на спеціальному полігоні демонструватиметься с/г агрегати різнихвітчизняних брендів – «Лозівські машини», «Ельворті» (Червона Зірка), «Укрсільгоспмаш», «Велес-Агро», а також іноземних – «Lemken», «Case H», «Kuhn», «GregoireBesson» та ін.

Всі чотири дні виставки супроводжуватимутьсяширокою діловою програмою. У перший день пройдуть дві панельні дискусіїМіністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства, а також Федерації роботодавців України.

Працюватиме спеціальна експозиція тваринництва та птахівництва. У двох спеціалізованих павільйонах будуть представлені племінні тварини та птиця:

велика рогата худоба, коні, вівці, кози, кролі, кури та багато іншої живності. Загальна площа експозиції – 2000 м².

На AGROEXPO-2018 аграрії зможуть купити сільгосптехніку всіх можливих видів дешевше. Діятимуть вже традиційні дві знижкові акції. За умовами першої, у разі підписання безпосередньо на виставці договорів на купівлю техніки, аграрій отримаєзнижку від 5%. Друга передбачає дисконт від 10%, якщо техніка придбавається прямо з виставки.

Одним із найфеєричніших дійств на AGROEXPO-2018 стануть Міжнародні змагання зі стронгмену. Організатор – Федерація стронгмену України. Команда українських богатирів зійдеться у спортивному протистоянні з найсильнішими атлетами з різних країн. Головним суддею змагань виступить володар титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василь Вірастюк. Захід проходитиме 28 вересня, на третій день виставки. Нагадаємо, що минулого року під час стронгмен-шоу на AGROEXPO було встановлено рекорд України по перетягуванню трактора у зчіпці з посівним комплексом загальною вагою понад 27 тон.

Виставку автомобілів «Autoland»розширено з 5 500 м² до 6 500 м². На виставці будуть представлені легкові автомобілі та позашляховики відомих світових брендів – Mercedes, Lexus, Volkswagen, Toyota, Mitsubishi, Peugeot, Opel, Hyundai та інші. Найвибагливішим автолюбителям стане «до смаку» тест-драйв позашляховиків та кросоверів, де кожен бажаючий може випробувати новинки світового автопрому.

Працюватимена AGROEXPO-2018 Всеукраїнський освітній ярмарок, де свої наукові потужності покажуть навчальні заклади з різних куточків України.

Окремим блоком пройде культурно-розважальний захід «Покровський ярмарок», який триватиме всі чотири дні виставки. Кожен знайде тут щось для себе: виступи народних колективів, найкращі продукти від фермерських господарств за ціною виробника, сувеніри та вироби мистецтва з усіх куточків України, майстер-класи, розваги для дітей та дорослих. Неабиякої Центральноукраїнської самобутності ярмарку нададуть експозиції районів Кіровоградської області, які розважатимуть та пригощатимуть відвідувачів. На гостей заходу чекатиме масштабний ярмарок-розпродаж сільськогосподарських товарів та продуктів. Особливого колориту «Покровському ярмарку» додасть також конкурс на найбільший гарбуз – «Гарбуз-велетень».

Загалом планується, що у VІ Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018 візьмуть участь понад600 профільних компаній та відвідають35000 осіб (у минулому році ‒ 27250).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.