Post Featured Image

Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний Світ

Сьогодні у Прес-клубі реформ пройшла прес-конференція у рамках Інформаційних днів НАТО в Україні та у рамках заходів «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний Світ». Із журналістами спілкувалися голова Громадської Ліги Україна – НАТО – Сергій Джердж (м. Київ) та Голова Ради євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ - Олена Арутюнян (м. Кропивницький).

Метою зустрічі став обмін досвідом щодо поширення обізнаності і формування громадянського світогляду молоді на НАТО, привернення уваги до проблеми національної безпеки, соціального партнерства, розвитку співпраці та міжнародного співробітництва нашої країни з країнами Європи та світу. Також журналісти дізналися про результати конкурсу, який пройшов серед молоді Кіровоградщини. Один з роликів - переможців
Захід ініціювала Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, за сприяння та підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Громадської Ліги Україна - НАТО, Управління освіти Кіровоградської міської ради, управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.