Post Featured Image

Особисте життя - зона турботи і відповідальності

У п'ятницю, 18 листопада, у Кіровоградському професійному ліцеї сфери послуг учениці зустрілись із акушером-гінекологом Обласного центру планування сім’ї та репродукції людини Анною Гришко. Тем і питань для розмови було чимало, адже кожний організм - це складна система, але у силах кожного підтримувати її у робочому стані.

Як дружити із своїм тілом, чому не треба боятися гінеколога, чому лікарі не сваритимуть і не доповідатимуть батькам, на які ознаки треба звертати увагу і радитись із лікарем... Це "секрети", про які варто питати лікаря, але не всі наважуються, особливо, якщо мова - про дівчат юного віку. Навіть про про білизну і засоби гігієни є купа міфів, довіра до яких згубно впливає на збереження репродуктивного здоров'я.
З іншого боку є і багато інших запитань на сенситивні теми, які турбують дівчат: чому виникають больові відчуття, як обирати засоби контрацепції, які запитання варто ставити лікарю під час візита.

Зустріч відбулась за сприяння НРО "Прес-клуб реформ" - організації-співзасновниці Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров'я та Планування Сім'ї

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.